Одесские штучки

США готують передачу Україні танків

У Вашингтоні розглядають можливість передачі українській армії бойових танків іноземного виробництва. Вони будуть поставлені союзниками. Про це повідомили кореспонденти німецької газети Suddeutsche Zeitung.

За даними Defence Brief, у Пентагоні вважають за доцільне передати ЗСУ сучасні танки західного зразка. Вони можуть бути поставлені в Україну як США, так і іншими державами серед наших союзників. На п'ятій зустрічі Рамштайн американці продовжили послідовно схиляти європейські держави до посилення військової допомоги Україні. Крім західних танків, українська армія може отримати від закордонних партнерів сучасні БМП.

Скоріш за все, це будуть або американські танки "Абрамс", або німецькі "Леопард" ранніх модифікацій, які є на складах армії США, або інших країн НАТО і при цьому вже не є на озброєнні активніх підрозділів ведучих країн Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, що учасниками п'ятого Рамштайну стали представники більш як 50 держав світу. Напередодні зустрічі адміністрація Байдена погодила новий пакет оборонної підтримки обсягом 675 млн. USD. До нього увійшли антирадарні ракети HARM, гаубиці з боєприпасами, ракетні снаряди GMLRS для HIMARS, бронемашини Hamvee, артилерійський снаряд RAAM та інше озброєння. У ході зустрічі було досягнуто домовленості про передачу українській армії протитанкових ракет Hellfire. Вони будуть поставлені Норвегією.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На 13-й станции Фонтана вновь снесли шлагбаум – (фото, видео)

Observan

Жители Одесской области наблюдали удивительное природное явление

Observan

В Суворовском районе Одессы работали автоворы

Observan