Одесские штучки

Студентка з Одещини стала призеркою всеукраїнського конкурсу про відбудову України

Студентка Архітектурного інституту Одеської академії будівництва та архітектури Ангеліна Бахтогарєєва стала призеркою у всеукраїнському конкурсі есе про відбудову України.

Робота Ангеліни отримала спеціальну нагороду від партнера конкурсу, компанії «Гранік», та стала однією з кращих серед 63 текстів, надісланих учасниками.

Конкурсі есе та аналітичних статей «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання» проводила громадська організація «Стратегічна візія». Його метою було висвітлити головні, на думку молодих фахівців, напрямки та шляхи відбудови України після війни у різних галузях: від економіки до ментального здоров’я.

Запрошення долучитися до конкурсу отримали близько 100 провідних університетів України, а свої роботи надіслали 63 учасника. Серед них організатори обрали 6 робіт, в яких молоді інтелектуали запропонували найгрунтовніші ідеї щодо відбудови. Крім того, ще 4 роботи відзначили партнери конкурсу міжнародний холдинг TECHIIA, екотехнологічна компанія «Гранік» та видання «Гетьман». Роботи Учасників можна переглянути за посиланням.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жителей Одесской области угощали вкусными блюдами бессарабской кухни

Observan

В Одессе отключают свет в первый день недели

Observan

Одесские полицейские задержали мотоугонщика

Observan