Одесские штучки

В Одесі комунальники проводять заготівлю дров на випадок надзвичайних ситуацій

Комунальники Одеси продовжують заготівлю дров на випадок надзвичайних ситуацій.

Спеціалісти КП «Міськзелентрест» проводять знос аварійних зелених насаджень, які підуть на обігрів стаціонарних пунктів у випадку надзвичайних ситуацій.

«Передусім дровами для обігріву забезпечуються дитячі садочки та школи, у яких є сховища. У нас є реєстр насаджень, які підлягають зносу чи санітарній підрізці. Крім того, перед видаленням, нашими спеціалістами проводиться повторне обстеження зелених насаджень. Насадження, які потребують видалення, ми видаляємо. Наразі ми працюємо в посиленому режимі, треба підготуватися до будь-яких ситуацій. Вже заготовлено 445 кубометрів дров. Одесити та всі, хто знайшов прихисток у нашому місті, будуть у теплі», — розповів директор КП «Міськзелентрест» Віталій Раскидний.

Усього в Одесі визначили 141 об’єкт для облаштування стаціонарних пунктів обігріву на випадок надзвичайних ситуацій. У списку об’єктів — 67 сховищ, 68 закладів освіти, а також мобільні пункти обігріву, які будуть розгорнуті у разі потреби.
Роботи тривають.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситов приглашают на борт кораблей ВМС Украины

Observan

За парковку на выделенной полосе на Ришельевской на прошлой неделе выписали штрафов на 16 тысяч гривен

Observan

Полицейские изъяли у одесситки более сотни пакетов с метадоном

Observan