Одесские штучки

В Одесі на початку тижня працює 140 одиниць електротранспорту

По даним онлайн-навігації громадського транспорту на ранок 13 червня в Одесі на всіх маршрутах працює 137 одиниць міського електротранспорту — 82 трамвая та 55 тролейбусів. Згодом, за офіційними даними, стало відомо, що на маршрути вийшло 140 одиниць транспорту — 84 трамваї та 56 тролейбусів. Це приблизно стільки ж, скільки було у всі дні у червні — у діапазоні від 135 до 140 одиниць загалом. 

Найбільше трамваїв — на маршрутах №3 від Люстдорфа до вул. Пастера (10 одиниць), №7 від Пересипського мосту до вул. Паустовського (15 одиниць) та №10 (від вул. Іцхака Рабіна до Тираспольскої площі).

Найбільше тролейбусів — на маршрутах №7 від вул. Ольгіївської до вул. Архітекторської (12 одиниць) та №8 (від вокзалу до Суперфосфатного заводу), а напрямок на вул. Космонавтів, який обслуговують майже співпадаючі маршрути №9 та №10 загалом — 18 тролейбусів.

На відео — рух трамваїв по нещодавно відновленим з 1 червня маршрутам №5 в Аркадію та №28 до парку Шевченка. Також з 2 червня відновили роботу маршруту №17 по лінії на Великий Фонтан до 11-ї станції. З 11 червня відновив повноцінну роботу маршрут №10 — трамваї повернулися на вулицю Преображенської, і маршрут курсує до своєї традиційної кінцевої на Тираспольскій площі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские патрульные помогли ребенку добраться до больницы

Observan

В Одесской области задержали браконьера с уловом

Observan

В Николаеве ночью на пешеходном переходе насмерть сбили женщину: водитель скрылся с места ДТП

Observan