Одесские штучки

В Одесі продовжать реконструкцію Деволановського узвозу

Управління капітального будівництва Одеської міськради 31 жовтня оголосило у системі Prozorro тендер для вибору компанії-підрядника, яка виконає капітальний ремонт елементів благоустрою території міста Одеси в межах вулиць: Єврейської та Приморської тобто Деволанівського узвозу.

Електронні торги зі стартовою вартістю закупівлі 61 мільйон 931,7 тисячу гривень мають відбутися 9 листопада, як відкриті торги з особливостями. Роботи планують завершити до 31 грудня 2023 року.

Планується робота на автомобільній дорогі узвозу: розбирання асфальтобетонних покриттів механізованим способом, розбирання щебеневих покриттів та основ, заміна плити перекриття та люків колодязів тощо. Також запланований ремонт тротуарів, влаштування розмітки, прокладання кабелів, каналізаційних та водопостачальних труб та інші роботи. 

Раніше там вели роботи з реконструкції, в рамках якої замінили підземний каналізаційний колектор, інші інженерні мережі, на більшій частині узвозу облаштували залізобетонну основу для майбутньої проїжджої частини. Ці роботи виконувала компанія "Ростдорстрой" за 196 млн. гривень.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Семьям погибшим и пострадавшим при пожаре в отеле «Токио Стар» выплатят денежные компенсации

Observan

Агрессивный иностранец серьезно травмировал одессита

Observan

Катера типа «Айленд» перевели на базу ВМС Украины в Одесском порту (ФОТО)

Observan