Одесские штучки

В Одесі виявили чотири готелі, які належали російському бізнесу

За ухвалою Печерського районного суду Києва, готелі "Моцарт", "Аркадія", "Центральний" та "Одеса", розташовані у місті Одесі, що були раніше заарештовані в рамках кримінального провадження про діяльність на користь країни-агресора, передані в управління національного Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Згідно з матеріалами слідства, готелі знаходяться у власності українських суб'єктів господарської діяльності ВКФ «ВІКТОРІЯ», ТОВ «ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «АРКАДІЯ», ГОР «ОДЕСЬКИЙ ГОТЕЛЬ «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» та ТОВ «П.А.Л.А.Д.А.», бенефіціарами яких є громадяни Російської Федерації. Йдеться про сім'ю петербурзького підприємця Ігоря Аківісона.

Всі чотири готелі входять до складу Mozart Hotel Group, якому також належать готелі в Чехії.

Три цьому зазначені готелі передано в іпотеку двом російським фірмам, що належать тим самим людям.

"Наявність такої схеми не виключає можливості здійснення постійних платежів на користь підприємств російської федерації та подальшого фінансування збройної агресії проти України", — наголошують правоохоронці.

Провадження ще у квітні відкрило Головне слідче управління Нацполіції за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 ст. 110-2 та частиною 3 ст. 209 КК України (фінансування дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та зміну кордонів України, а також легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом).

У Росії сім'я Аківісонів володіє компаніями "Завод "Крол", ТОВ "Шанс-1", ТОВ "Ар-Сервіс" та ТОВ "Партнер-11" у Санкт-Петербурзі, ТОВ "Агат", ТОВ "Корпорація "Форт" у Ленінградській області та ТОВ "Севзаппродукт" у Владивостоці.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе покажут немое кино под современную музыку

Observan

В порту «Южный» трагически погибли два работника

Observan

Женщина выпала из окна многоэтажки в Одессе

Observan