Одесские штучки

В Одесі заарештували популярний санаторій

Одеський санаторій «Куяльник» заарештовано судом.

Як повідомили у прес-службі ДБР, в Україні викрили масштабну багатомільйонну схему розкрадання майна профспілкових організацій. З 1992 року посадовці незаконно продали 80 майнових комплексів у різних регіонах нашої держави, а також одеський санаторій «Куяльник».

Правоохоронці встановили, що посадові особи Федерації профспілок України та підконтрольних федерації приватних товариств оформляли продаж курортно-оздоровчих, спортивних та інших державних комплексів.

Суди вже наклали арешт на 80 об’єктів нерухомості. Майно передали Національному агентству України з виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Серед переданих до АРМА об’єктів також: готелі «Турист» та «Дружба» у Києві, санаторії «Жовтень» у Конча-Заспі, «Моршинський» у Львівській області, «Поляна» на Закарпатті, а також спортивні комплекси, у тому числі будівля, у якому розташований Kyiv Sport Club.

Фігурантам загрожує позбавлення волі до 12 років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

С завтрашнего дня участок автотрассы М-27 Одесса – Черноморск закрывают для движения тяжелых грузовиков

Observan

Одесситы подали коллективный иск о признании незаконным демонтажа барельефа маршалу Жукову

Observan

Жителей Одесской области штрафуют за несоблюдение родительских обязанностей

Observan