Одесские штучки

В Одесі затримали зрадника, який зливав у росію дані про військову інфраструктуру

Служба безпеки України запобігла спробам окупантів встановити місцезнаходження та переміщення українських військових підрозділів, протикорабельних комплексів та систем протиповітряної оборони в причорноморських районах України.

Отримані координати росіяни планували використовувати для здійснення серії ракетних ударів на півдні, в тому числі по Одесі.

За даними слідства, зрадник був завербований представником спецслужб Росії для проведення підривної діяльності в Одесі. Для комунікації між собою вони використовували спеціально створений анонімний телеграм-канал. Саме через нього агент одержував завдання та "звітував" про їх виконання.

Інше завдання, яке стояло перед зрадником, – це формування розгалуженої агентурної мережі для збирання розвідувальної інформації на півдні.

Наразі слідчі СБУ повідомили йому про підозрення у вчиненні злочину. Суд вибрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Ивановке хоронят погибшую от рук педофила Дарью Лукьяненко

Observan

Псевдопарковщик требует деньги с одесских водителей

Observan

В центре Одессы пресекли деятельность подпольных казино

Observan