Одесские штучки

В Одесі знову пішли трамваї до Аркадії (ВІДЕО)

З самого ранку 1 червня в Одесі знову ходять трамваї по маршрутам №5 в Аркадію та №28 до парку Шевченка, що ми анонсували напередодні. Ми показали, як це виглядає у нашому відеосюжеті.

Обидва маршрути не працювали з початку лютого — через перекриття на ремонт із повною заміною трамвайних колій на перехресті вулиць Пантелеймонівської та Преображенської біля ринку "Привоз", де якраз проходить траса обох маршрутів.

У перший день роботи трамваї були досить заповнені, а пасажири дякували водіям та кондукторам. Але на Французькому бульварі декілька разів рух трамваїв зупинявся через припарковані на коліяї автомобілі.

Маршрут №5 ходить від Автовокзалу по вулицям Колонтаївській, Старопортофранківській, Пантелеймонівській, Французькому бульвару, Академічній, Генуезькій до Аркадії. 1 червня на ньому працювало 5 вагонів.

Маршрут №28 ходить від вул. Пастера вулицями Старопорфторанківській, Пантелеймонівській, Леонтовича до парку Шевченка. 1 червня на ньому також працювали 5 вагонів.

На самій вулиці Преображенській тим часом наносять нову дорожну розмітку біля "Привозу", Тому слід чекати, що у центральній частині Одеси вже повністю завершена вся інфраструктура для запуску маршруту "Північ — Південь", який з'єднає всю Одесу — спочатку просто як магістральний маршрут трамваю, а згодом і як швидкісний. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Затонувший у берегов Одессы танкер признали собственностью государства

Observan

В Одесской области супруги повздорили после празднования Нового года и жена зарезала мужа

Observan

По ком плачет Фемида: одесского депутата Виталия Саутенкова могут задержать в ближайшее время

Observan