Одесские штучки

В Одесі зрадником виявився колишній високопоставлений правоохоронець

СБУ затримала зрадника, який готував для рф списки "потенційних цілей" серед українських високопосадовців зі спецслужб і правоохоронців Ворожого агента цікавила закрита інформація щодо установчих даних керівництва Служби безпеки, посадовців і ветеранів МВС, результати розслідувань резонансних справ.

Встановлено, що ворожий колабораціоніст переїхав до Одеси після звільнення з міліції у 2014 році. У поле зору російських спецслужб потрапив через свої прокремлівські погляди, які висловлював серед колишніх колег-правоохоронців.

За даними контррозвідки СБУ, зрадник був завербований представниками країни-агресора у червні 2022 року.

Зібрані відомості він передавав своєму "зв’язковому" – кадровому співробітнику мвд рф Сєргєю Єрьоміну, діяльність якого координує фсб.

Отриману інформацію окупанти використовують для визначення «потенційних цілей» серед українських силовиків, проведення диверсій і спеціальних інформаційних операцій для їх дискредитації та спроб вербування.

Слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру у державній зраді. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситов приглашают присоединиться к Telegram-каналам крупнейшего в Украине рынка

Observan

Под Измаилом спасатели 3,5 часа боролись с масштабным пожаром на хлебопекарне

Observan

В центре Одессы обнаружили тело молодой девушки

Observan