Одесские штучки

В Одеській області почали виготовляти корисний для здоров’я продукт

Уже відоме в Україні підприємство «Дунайський Аграрій», що в селі Саф’яни на півдні Одещини, виготовило новий для українського ринку продукт — органічну ефірну олію лаванди, гісопу лікарського та м’яти перцевої.
Про це на свої сторінці у Фейсбук повідомляє директор «Дунайського Аграрія» Роман Дяжук.

«В складі олії тільки органічні трави, які не оброблялися жодною шкідливою хімією та були вирощені за всіма органічними стандартами», — зазначає підприємець.

Ефірна олія лаванди — одна із найпопулярніших ефірних олій. Її можна застосовувати в різних галузях медицини і в побуті. Вона дуже ефективна у лікуванні захворювань органів дихання. Це прекрасний засіб для догляду за волоссям: лікує лупу, відновлює структуру волосся, зменшує випадіння.

Лавандова олія — це олія для медитацій, аромат для самовдосконалення. Усуває нервові збудження, депресію, покращує сон, заспокоює.

Застосування є дуже різноманітним. Це і аромалампи, і аромамедальйони, холодні та гарячі інгаляції, аромаванни, масажі, розтирання, компреси, полоскання, збагачення косметичних засобів тощо.

Ефірна олія гісопу лікарського є не менш корисною. Вона сприяє швидкому відновленню організму після хвороби, тонізує, надає стимулюючу дію роботі шлунка, покращує апетит, стимулює обмін речовин тощо.

Олія перцевої м’яти застосовується при лікуванні тривоги, при різних болях, застуді і багатьох інших проблемах зі здоров’ям, а також для лікування різних грибкових, бактеріальних, паразитарних інфекцій.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В трех районах Одессы на сутки отключат воду

Observan

В Одессе пресечена деятельность злоумышленников, занимавшихся поборами

Observan

В Одесской области обезвредили более двадцати снарядов времен Второй мировой войны

Observan