Одесские штучки

В Одеській області відновили електропостачання після російських обстрілів

Спеціалісти ДТЕК та НЕК Укренерго відновили електропостачання для 18 500 родин Одеської області після ракетного обстрілу з боку рф однієї з підстанцій вранці 22 жовтня.

ДТЕК Одеські електромережі та НЕК Укренерго повідомляють, що повністю відновили електропостачання після обстрілу 22 жовтня одного з енергооб'єктів на Одещині. Загалом світло повернули для 18 500 родин в Одесі та Одеському районі області за резервною схемою живлення на час, поки буде відновлюватися зруйнована через обстріл основна схема.

22 жовтня через обстріл з боку рф було зруйновано один з енергооб'єктів, що живить частину Одеси та Одеського району області. Аварійні бригади енергетиків приступили до ліквідації наслідків руйнувань відразу після отримання дозволу ЗСУ та ДСНС.

22 жовтня о 19:00 фахівцям ДТЕК Одеські електромережі та НЕК Укренерго вдалося повністю відновити постачання світла для 8 000 родин в Одесі та 10 500 родин в Одеському районі області за резервними схемами живлення.

У зв’язку зі збільшенням навантаження, компанія просить клієнтів споживати розумно електроенергію та не перенавантажувати електромережі – вмикати енергоємні прилади по черзі.

В кожній області розроблено план реагування та різні сценарії пошкодження ворогом ключових об'єктів електропостачання. Він дозволить злагоджено діяти в разі критичних ситуації всім працівникам енергосектору та в максимально короткі терміни відновити постачання світла більшості постраждалих населених пунктів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Измаиле грузовик столкнулся с легковушкой и врезался в стену

Observan

Президент представил нового главу Одесской облгосадминистрации (ВИДЕО)

Observan

В Одессе стало меньше рекламных конструкций

Observan