Одесские штучки

В Одеській області запустять сполучення катером між Овідіополем та Білгородом-Дністровським

Між містами Овідіополь та Білгород-Дністровський Одеської області запустять пасажирський катер через Дністровський лиман. Про це повідомив мер Білгорода-Дністровського Віталій Граждан.

До Білгорода-Дністровського вже привезли автотрейлером швидкісний катер на підводних крилах типу "Полісся". Судячи з його пофарбування, цей катер раніше належав або досі належить компанії "Нібулон" та був задіяний на одній з пасажирських ліній по Дніпру або Південному Бугу. Також це може бути один з двох катерів даного типу, які деякий час експлуатувалися у Румунії у дельті Дунаю, базуючись на порт Суліна.

Наразі сполучення Білгорода-Дністровського з Одесою відбувається лише автобусами через автотрасу М15 "Одеса — Рені", що займає досить багато часу. В той же час переправа буквально за 10-15 хвилин через Дністровський лиман дасть можливість людям пересісти у Овідіополі на місцеві автобуси та дістатися Одеси приблизно за годину. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесский район обзавелся новым флагом и гербом

Observan

Демонтаж барельефа Жукову на здании Одесского облвоенкомата был произведен незаконно – (документ)

Observan

На знаменитом одесском рынке покупательнице разбили голову

Observan