Одесские штучки

В Одеську область вперше з початку війни прямує іноземне торгівельне судно (ВІДЕО)

За даними сервісу Marinetraffic, вже розпочалося судноплавство у напрямку портів Одеської області. Тобто, з портів Одеса, Чорноморськ та Південний не лише виходять заблоковані росією на початку війни судна, а й йдуть у зворотньому напрямку — під завантаження українським зерном.

Вранці 3 серпня через протоку Дарданели пройшов балкер "Osprey S" під прапором Ліберії (порт приписки Монровія), який прямує курсом з турецького порту Іскендерун до порту Чорноморськ Одеської області. Запланований термін його прибуття — десь о 1-й годині ночі 5 серпня.

На відео — морські новини Одеси про відновлення судноплавства та дії російського флоту.

Тим часом балкер "Razoni" вже успішно пройшов перевірку біля турецького узбережжя і зараз через протоку Босфор прямує у Мармурове море і далі до ліванського порту Тріполі.

Перехід же "Osprey S" до Чорноморська підтверджує прогнозі міністерств інфраструктури та агрополітики України про початок суднозаходів до портів "Великої Одеси" під завантаження зерновими. Судно "Osprey S" здатне прийняти більш як 30 тисяч тон зерна.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе разыскали пропавшего ребенка

Observan

Опасные игры: в Одесской области родители не досмотрели ребенка

Observan

В Одессе соберется внеочередное заседание исполкома

Observan