Одесские штучки

Вантажі з дунайських портів Одеської області можуть перевалювати у румунському порту Суліна

Розташований у гирлі Дунаю порт Суліна (Румунія) пропонує організувати перевалку українських вантажів з річкових барж на морські судна. Про це повідомив в.о. генерального директора ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) Дмитро Москаленко за підсумками зустрічі в Бухаресті з представниками румунської Торгівельно-Промислової палати.

"Присутній на зустрічі президент Ради директорів Сулінського торговельного порту Юліу Стоклоза запропонував варіант співпраці. Йдеться про організацію перевалочного пункту з річкових барж на морські судна вантажопідйомністю до 32 тис тонн. З України може експортуватися олія і зерно, імпортуватися нафтопродукти”, — написав Москаленко у Facebook.

Як зазначив керівник УДП, для пароплавства це безумовно приваблива пропозиція, адже відстань від Ізмаїлу до Сулінського порту значно менша, ніж до порту Констанца, про рейдову перевалку в якому було досягнуто попередньої домовленості минулого тижня.

Водночас є багато аспектів, які вимагають більш глибокого опрацювання, додав він.

"УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю та морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу "Ізмаїл" та один танкер "Десна"). Основу вантажів складає металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами "Молдавія", "Україна", "Дніпро" та "Волга". Флот УДП у 2021 році збільшив перевезення вантажів порівняно з 2020 роком на 3,8% — до 1,37 млн тонн. У тому числі, перевезення річковим флотом УДП минулого року зменшилися на 0,9% — до 1,08 млн тонн.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Штормовой ветер устроил мусорный апокалипсис под Одессой

Observan

В час пик одесские водители смогут быстро добраться до работы

Observan

Крос-культура: Деліріум

Observan