Одесские штучки

Відоме видання розповсюджує фейк про «7 кілометр»

Видання Антикор, яке неодноразово блокували через суди за брудні та фейкові матеріали різні підприємства та організації, знову вибухнуло бравурною публікацією старого фейку про ринок, що блукає в інтернеті з 2014 року – і завжди «з якоїсь нагоди».

Прокинувшись, мабуть, від дефіциту фінансів, редакція Антикора знову намагається розміщувати матеріали, які були не тільки спростовані в судовому порядку, а й супроводжувалися всіма роз’ясненнями у ЗМІ ще у 2014 року. Але через 8 років видання, мабуть, вирішило, що в умовах війни старий фейк вже забутий і заграє «по-новому», а можливо, і принесе якийсь дохід.

Сповіщаємо редакцію Антикора (та інших афілійованих з ним сайтів), що ТОВ «ПРОМРИНОК» залишає за собою право звернутися до правоохоронних органів, СБУ та прокуратури із заявою про належну реакцію на поширення свідомо брехливих матеріалів, що очорнюють репутацію найбільшого торговельного підприємства України.
Цей матеріал нашим підприємством вже спростовано у судовому порядку.

Посилання на матеріали 2014 — 2015 років з цього питання:

https://www.obozrevatel.com/blogs/85170-7-kilometr-vyiigral-sud-u-tsenzor-net.htm

https://www.obozrevatel.com/finance/trends/37168-zahvatchiki-ryinka-7-kilometr-zapustili-protiv-predpriyatiya-fejkovuyu-kampaniyu.htm

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Столбовой легковушка врезалась в припаркованный грузовик

Observan

В Одессе был создан морской батальон для обеспечения проведения морских десантных операций

Observan

Мэрия активно ликвидирует последствия непогоды: дороги расчищены, транспорт ходит в обычном режиме (фото/видео)

Observan