Одесские штучки

У Чорному морі росіяни тримають два ракетних кораблі (ВІДЕО)

Станом на 20 серпня ядро оперативного з'єднання російського флоту у Чорному морі залишається без змін — це два надводні кораблі з крилатими ракетами "Калібр" (максимально можливий залп до 16 ракет) та один великий десантний корабель. При цьому фрегат "Адмирал Эссен" повернувся до Севастополя біля 12:45 20 серпня.

Скоріш за все, саме цей фрегат випустив ті 4 ракети "Калібр", які було збито біля 10-ї години ранку над Дніпропетровською областю. 

Одночасно встановлено, що біля 10-ї години ранку 20 серпня з Севастополя вийшов в море ще один патрульний корвет проекту 22160 з сухопутним ЗРК "Тор" на кормі. Загалом на зовнішньому рейді Севастополя патрулюють не менш як 4 бойові кораблі — після вибухів на аеродромі Бельбек та атаки безпілотником штабу чф рф. Готуються до виходу в море з Севастополя рятувальне судно "Комуна", збудоване ще 1913 року та плавучий кран — йомовірніше за все, для перебазування до Новоросійську.

Також встановлено, що 18 серпня через Керченську протоку до Азовського моря пройшов великий десантний корабель "Королев" проекту 775 — саме цей момент зображений на головному фото.

На відео — аналіз подій на морі 19 серпня та становища російського чорноморського флоту.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Новым шефом Одесской полиции стал Олег Бех

Observan

Одеська обласна рада проведе позачергову сесію

Observan

В центре Одессы столкнулись два легковых автомобиля

Observan