Одесские штучки

У Чорному морі загрожують обстрілами Одесі чотири російських ракетних кораблі (ВІДЕО)

Станом на 23 серпня у Чорному морі росіяни тримають у складі оперативного з'єднання чотири ракетних кораблі — три надводних та один підводний човен. Теоретично це до 28 крилатих ракет "Калібр" у залпі.

З огляду на спроби росіян діяти, прив'язуючись у датах до символізму, то слід очікувати більш інтенсивних атак українських міст з моря саме 23-24 серпня. до Дня Незалежності України.

Оскільки оперативних кадрів з Севастополя немає — то у відеосюжеті можна побачити деякі кадри патрульних корветів проекту 22160 біля Севастополя, зроблених ще 5 серпня. Тут стає зрозуміло, чому ці кораблі після операцій у морі стають "копченими": тому що вихлопні труби їх дизельних двигунів стоять у середині корпусу біля ватерлінії, і при операціях на великих швидкостях ці кораблі димлять як старі броненосці початку ХХ століття або єдиний російський авіаносець "Адмирал Кузнецов" та забруднюють не лише повітря, а й самі себе.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Где в Одессе 12 февраля отключат электричество

Observan

Жительницу Одесской области обворовал знакомый

Observan

Украинский музыкально-драматический театр Одессы получил роскошный подарок

Observan