Одесские штучки

У теракті в Кабулі з’явився сирійський слід

(211102) — KABUL, Nov. 2, 2021 (Xinhua) — An ambulance is seen near the attack site in Kabul, capital of Afghanistan, Nov. 2, 2021. At least 15 people have been killed and several others wounded in a terrorist attack on a military hospital in Kabul on Tuesday, a local TV channel reported.
A bomb blast rocked near the military hospital in Kabul at around 1:00 p.m. local time followed by gunshots, said spokesman for the Interior Ministry Qari Sayed Khost, who didn’t provide more details. (Photo by Kabir/Xinhua)

5 вересня в столиці Афганістану стався вибух біля воріт російського посольства. Його влаштував терорист-смертник у той момент, коли російський дипломат вийшов до людей, щоб назвати імена претендентів на отримання візи.

Поки що жодна організація не взяла на себе відповідальність за цей теракт. Що є вкрай нехарактерним і може означати, що ті, проти кого він скеровувався, вже чудово знають мотиви і організаторів.

Також ще більш дивним є розмаїття версій серед російських коментаторів. Прокремлівські ЗМІ поширюють різні версії, від традиційної щодо причетності ІДІЛ до пакистанської розвідки і самих талібів. Хоча зазвичай в сучасній росії є одна версія: перша і остаточна.

Між тим в колах російських спецслужб з’явилася і зовсім відмінна від усіх озвучених версій, яку злили через підконтрольні спецслужбам канали. Згідно з нею теракт здійснило одне з сирійських терористичних угрупувань, яке близьке до Башара Асада.

Мотивом була помста за неналежне ставлення до сирійських найманців в Україні, зокрема – з боку кадирівців.

Як стало відомо з джерел, близьких до дипломатичних кіл, за півгодини до теракту на внутрішні пошти всіх дипломатичних представництв регіону надійшло попередження, яке ніхто не прийняв серйозно. У ньому йшлося про те, що найближчої години буде атака шахіда на російське посольство в покарання за неналежне ставлення до сирійських братів з боку чеченців, яким безпосередньо підкоряються сирійці в Україні.

У листі йшлося про такі блюзнірські для мусульман речі як сексуальне насильство над чоловіками, вживання алкоголю та неповага до полонених-мусульман.

Також говорилося, що лідер Чечні не мав права говорити про джихад в Україні і що цим він поставив себе поза ісламом, за що буде так само найближчим часом покараний. Можливо, саме з цим пов’язана нещодавня заява Рамзана Кадирова про бажання залишити свою посаду. – йдеться в повідомленні.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В одесском парке Победы устанавливают необычные парковые кресла — фотофакт

Observan

Житель Одесской области обнаружил в своей машине труп

Observan

В Одессе в мае на транспорт и инфраструктуру из бюджета потратили 37 миллионов гривен

Observan