Одесские штучки

Україна отримала 500 мільйонів євро на ремонт доріг та залізниць

14 вересня надійшла перша частина негайної допомоги від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у розмірі 500 млн євро для фінансування "Укравтодору" і "Укрзалізниці". Кошти мають бути направлені на забезпечення термінового ремонту пошкоджених через російську воєнну агресію доріг, мостів і залізничної інфраструктури. Про це повідомили в Міністерстві фінансів України.

Зазначені кошти є частиною другого пакету допомоги від ЄІБ на суму 1,59 млрд євро, розробленого у співпраці з Єврокомісією. Дана фінансова допомога гарантується ЄС у межах Мандату на зовнішнє кредитування та доповнює екстрену фінансову підтримку для України у розмірі 668 млн євро, яка була надана від ЄІБ на початку березня поточного року.

"Отримані перші транші з пакету допомоги від ЄІБ на суму 1,59 млрд євро допоможуть країні відновити пошкоджену критично важливу інфраструктуру, включно з мережею автомобільних та залізничних шляхів", — прокоментував міністр фінансів України Сергій Марченко.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские спасли семью из снежного плена

Observan

В Одессе разоблачили иногороднего преступника

Observan

В Одессе нашли гигантскую гусеницу

Observan