Одесские штучки

Україна розраховує отримати німецькі та американські танки

"Німеччина домоглася величезного прогресу в підтримці України зброєю. Ми вдячні Німеччині, вдячні канцлеру Шольцу за підтримку України. Спочатку постачали лише захисне спорядження чи шоломи, на сьогодні це сучасне озброєння: системи ППО чи реактивні системи залпового вогню, артилерія тощо", — сказав Шмигаль в інтерв'ю німецькому інформаційному агентству Deutsche Presse-Agentur.

Водночас прем'єр зазначив, що Україна хоче якнайшвидше отримати ще більше зброї та обладнання від Німеччини. Він наголосив, що потрібна зміна філософії постачання зброї, зокрема, необхідне постачання сучасних бойових танків.

"Ми очікуємо, що США поставлять нам свої танки "Абрамс", а Німеччина – "Леопард-2". Це ті сучасні танки, які потрібні Україні на полі бою. Також німецька сторона анонсувала постачання Україні сучасної системи протиповітряної оборони — IRIS-T. Йдеться про кілька комплексів, але Україна могла б зробити замовлення на отримання сумарно 12 таких систем для побудови комплексного захисту повітряного простору", — заявив Шмигаль.

Прем'єр також наголосив, що фінансова підтримка з боку Євросоюзу, Німеччини та міжнародних фінансових інституцій не менш важлива, ніж постачання зброї.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Укрзалізниця» грозит Кабмину уменьшением объемов пассажирских перевозок

Observan

Стало известно, кто из одесситов останется в понедельник без света

Observan

Тело неизвестной женщины обнаружили на пепелище в Одессе

Observan