Одесские штучки

Українські діти написали листи ірландським друзям

Разом з гуманітарною допомогою українцям, яку відправив ірландський БФ «Candle of Grace» до гуманітарного центру «7 кілометра», діти Ірландії надіслали листи, які співробітники «7 кілометру» передали разом з допомогою біженцям, розміщеним в Одеській області, зокрема – у Маяках.

Вчителі Маяківського ліцею запропонували своїм учням написати відповідь ірланським друзям англійською та українською мовами. А одна учениця ліцею намалювала чудову картину, яка разом з листівками та сувенірами вже доїхала до наших партнерів в Ірландію.

Подяка за допомогу від укрінських школярів особисто передана Lily Luzan – керівнику благодійного фонду Candle of Grace в ірландському Каселбарі. Співробітники та волонтери центру були дуже вражені та захоплені!

У фонді розповіли, що картина прикрасить головну залу благодійного фонду, призначену для навчання та зборів. А всі листи буде розташовано на почесних місцях на стінах фонду. В них —  теплі послання, розповіді дітей про війну, адже навіть селище Маяки вже не раз потрапляло під обстріли…

Бажаємо всім дітям мирного неба…

Сам фонд також розмістив листи школярів у себе на сторінці: https://www.facebook.com/1710627822549894/posts/3366894156923244/

Дякуємо!

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситке надоело терпеть домашнего тирана

Observan

Одесситка сфотографировала удивительное природное явление

Observan

В центре Одессы столкнулись две иномарки

Observan