Одесские штучки

З початку року на Одещині виявили 20 сумнівних автівок

З початку року у сервісних центрах МВС Одещини виявили 20 сумнівних автівок.

У сервісних центрах МВС під час надання адміністративних послуг трапляються випадки, коли працівники виявляють транспортні засоби, номери агрегатів яких змінені або підроблені. Найчастіше у сервісних центрах МВС Одещини спеціалісти НДЕКЦ МВС, які беруть участь в державній реєстрації транспортних засобів, під час перевірки автомобілів виявляють зміненні маркувальні позначення номерів кузовів шляхом перебивання або ж вварювання кустарним способом частин номерних деталей кузовів.

Як зазначив заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській області Олександр Єрмолінський: «З початку року у сервісних центрах МВС Одещини виявлено 20 таких транспортних засобів». Крім того, під час надання послуг у сервісних центрах МВС Одещини було виявлено; 2 підроблених документа, 5 осіб, які розшукуються, та 14 транспортних засобів, які розшукуються правоохоронцями як викрадені.

Зібрані матеріали та транспортні засоби були направлені до поліції.

«Аби уникнути неприємностей під час купівлі транспортного засобу не соромтеся поцікавитися, як довго у продавця автомобіль; звертайте увагу, чи не має у свідоцтві про реєстрацію відмітки про обмеження, якщо це кредит або розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про їх погашення. Не рекомендується купувати автівку за довіреністю, у будь-який момент її можна анулювати. Звертайте увагу на кузов та днище автомобіля, особливо на стан лакофарбового покриття», — звернув увагу заступник начальника сервісних центрів МВС Одещини.

Олександр Єрмолінський наголосив, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Латиноамериканские танцы на протезе: одесситка установила рекорд Украины

Observan

Яким буде черговий пакет військової допомоги від США

Observan

Бойові дії 11 липня

Observan