Одесские штучки

З портів Одеської області після зняття блокади вивезли вже понад 370 тисяч тон зерна (ВІДЕО)

За дев’ять днів роботи "зернового коридору" з 1 по 9 серпня з портів Одеса, Чорноморськ та Південний вийшли 12 суден, які вивезли більш ніж 370 тис. тонн зернових вантажів. Про це повідомило ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ).

Окрім того, ще два судна вже готуються вирушити з Стамбулу до портів Одеської області.

"Планомірно рухаємось до наміченого амбітного плану — перевалки трьох та більше мільйонів тонн продовольства на місяць через порти Великої Одеси. Загалом за дев’ять днів роботи «зернового коридору» з українських портів вийшло 12 суден які вивезли більш ніж 370 тис. тонн агропродукції до 7 країн світу та одне судно зайшло до порту Чорноморськ під навантаження. Сподіваємось і надалі на ритмічну та ефективну роботу завдяки співпраці з нашими партнерами з ООН та Туреччини”, — наголосив в.о. голови АМПУ Олексій Востріков.

Спільний координаційний центр (СКЦ) у вівторок, 9 серпня, дозволив рух двох суден, які очікують перевірки на проходження через морський гуманітарний коридор в рамках Чорноморської зернової ініціативи. 

Це балкери "Petrel S" і "Brave Commander", які 10 серпня пройдуть інспекцію в Мармуровому морі і, в разі отримання дозволу, відправляться до портів Чорноморськ та Південний. За даними MarineTraffic, станом на 11:00 середи обидва судна стояли поблизу Стамбула.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области провели успешную спасательную операцию

Observan

Мужчина погиб в ДТП в Одесской области

Observan

В Одессе на 10-й Фонтана строят высотку с нарушениями

Observan