Одесские штучки

Зерно з Одеси спробують вивезти залізницею до німецьких портів (ВІДЕО)

Вторгнення Росії в Україну – двох основних світових постачальників пшениці – призвело до різкого зростання цін на зерно та інші продукти харчування. Це призупинило експорт з Києва, десятки суден залишилися в портах, а близько 20 мільйонів тонн зерна застрягло на елеваторах в Одесі.

Deutsche Bahn, за інформацією Reuters, повідомила, що трансформує свою мережу, створену для транспортування гуманітарної допомоги, для доставки зерна з України в німецькі порти Росток, Гамбург і Браке поблизу Бремерхафена.

Залізничники Німеччини планує запустити декілька поїздів на тиждень. Також значна частина зерна транспортуватиметься через Румунію та Польщу. Однак компанія поки не може визначити, скільки зерна зможе перевезти.

Вивезення зерна залізницею з Одеси у західному напрямку також потребує і зусиль "Укрзалізниці" для перевезень у західному напрямку. Далі це може бути або перевантаження зернових вантажів на західних кордонах України, або перевезення ширококолійною залізницею через територію Польщі майже до німецького кордону — з подальшим перевантаженням.

На відео — аналіз роботи "Укрзалізниці" у воєнний час.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области депутаты игнорируют проблемы своих избирателей

Observan

События на фронте 5 июля

Observan

В одесском парке появились удивительные скульптуры

Observan