Одесские штучки

ЗСУ могли підбити російський військовий корабель (ФОТО, ВІДЕО)

Починаючи з 31 липня російський флот продовжує дії у морі поблизу Севастополя.

На одному з кадрів, зробленому напередодні біля узбережжя Криму дещо північніше Севастополя видно, як з російського корабля піднімається у небо густий стовп диму. Це могло бути як наслідком внутрішньої аварії на кораблі, або наслідком якогось на даний момент не підтвердженого удару з боку ЗСУ — ракетного чи авіаційного.

Одночасно 4 серпня була зафіксована незвична активність американського розвідувального безпілотника Global Hawk, який контролював акваторію Чорного моря у операційному районі дій російського флоту. Така активність розвідувальної авіації НАТО спостерігається як раз у ті моменти, коли по російським кораблям завдають ударів, або у російському флоті трапляється якась аварія чи нештатна ситуація.

Також ми бачимо, як один з патрульних корветів проекту 22160 проводить маневри протиповітряної оборони з димовою завісою та, можливо, запускає зенітні ракети з сухопутного комплексу "Тор", який було встановлено у нього на кормі на вертолітній палубі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Хотел подзаработать: житель Одесской области обокрал автомобиль

Observan

В Одесскую область пытались ввезти российско-советскую пропаганду

Observan

Для ВМС Украины подготовили новых водолазов

Observan