Цацки-пецки

В Одесі триває фотопроєкт про донорство крові. Як долучитися

Громадська організація «Агенти крові» запустила в Одеській обласній станції переливання крові зимовий фотопроєкт «Кров чарівна». Упродовж зими найкращі фотографи міста роблять портрети донорам крові одразу після донації. 

  • 12 січня — Ліана Дудник;
  • 26 січня — Настя Гуз;
  • 23 лютого — Костянтин та Влада Ліберови.

Щороку перед новорічними святами різко знижується кількість донорів, але потреба у крові та її компонентах навпаки зростає. Тож проєкт має на меті залучити людей до донорства крові під час зимового сезону.

«Цьогоріч ми плануємо залучити 500 донорів за зиму – це практично 250 літрів крові. У кожній лікарні ці цифри потім конвертуються у чиєсь життя. Тому і гасло проєкту «Кров не червона, кров – чарівна!», бо вона буквально стає для когось святковим дивом» , — зазначила засновниця «Агентів крові» Олена Балбек. 

Акція триває. Ще вона проходимите 12 та 26 січня, а також 23 лютого. Станція крові розташована за адресою Бісквітний провулок, 2.

Щоб запланувати донацію, необхідно перейти у чат-бот Плазма та відповісти на кілька запитань. Далі бот запропонує обрати зручну дату донації, а відтак направить у чат до волонтерів. Вони скоординуть вас та нададуть всю інформацію, необхідну для усвідомленого донорства крові. 

Портрети донорам крові уже встигли зробити фотографи Костянтин та Влада Ліберови, Оксана Канівець та Карин Орел.

«Агенти крові» — амбасадори регулярного донорства, команда з понад 40 волонтерів, які з серпня 2015 року проводять щотижневі чергування в центрах крові та реалізують різноманітні донорські проєкти. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Черемушках одессит ограбил прохожего

Observan

За минувшую неделю в Одесской области в результате ДТП погибли четыре человека

Observan

На Пересыпи «Тойота» врезалась в столб (фото)

Observan