Цацки-пецки

В Одессе стало на одну патриотическую организацию меньше: «Уличный Фронт» прекращает свою деятельность

«Уличный Фронт», возглавляемый Демьяном Ганулом, объявил о прекращении своей деятельности.

Ниже приводим заявление активистов на языке оригинала.

«Основною причиною прийняття цього рішення стала об’єктивна неможливість для нас продовжувати бути частиною існуючого в Одесі громадського руху.

Та система громадських організацій та рухів, яка склалася в Одесі упродовж післямайданних років, знищує сама себе, а разом з цим і саму ідею громадського протесту. Переважна більшість громадських організацій або відверто працюють за гроші, представляючи інтереси тих чи інших економічних та кримінальних структур, або переходять зі сфери громадської діяльності в сферу суто політичної діяльності, далеко не завжди при цьому змінюючись на краще. А майже уся решта соціального руху сприймається основною масою одеситів як купка «міських божевільних». При цьому саме слово «активіст» набуло в Одесі яскраво вираженого негативного відтінку.

Така ситуація об’єктивно не дає змоги побудувати на базі існуючої системи громадських ініціатив по-справжньому дієву силу, що здатна була б протиставити себе свавіллю місцевих чиновників, політиків і кримінально-олігархічних кланів, які ділять наше рідне місто. Невелика кількість дійсно порядних та щирих громадських діячів, які все ще залишаються частиною описаної сфери і майже усі з яких є нашими хорошими друзями, навряд чи зможуть змінити ситуацію, що склалася. У хворому суспільстві, сфера соціальної активності переносить ті ж самі хвороби, що і соціум в цілому. 
Бути так чи інакше частиною описаної системи ми не збираємося.

Разом з цим ми чітко усвідомлюємо, що зараз Україна знаходиться в складній ситуації, яка у будь-якому разі так чи інакше матиме своє відображення і в нашому місті.
Розпочаті Петром Порошенком замасковані під патріотичними гаслами домовленості з Росією вже зараз в повній мірі і відкрито продовжує реалізовувати та доповнювати чинний президент Володимир Зеленський. Також абсолютно очевидним виступає і факт об’єднання значної кількості відверто проросійських політичних сил з метою зайняття якомога більшої кількості крісел в парламенті. 
Усе це в будь-який момент може привести до чергового етапу відчутної ескалації боротьби за територіальну цілісність і незалежність нашої Батьківщини, зокрема і в Одеському регіоні.

У разі реальної загрози незалежності нашої Держави на теренах Одеської області рівно, як і в разі іншої серйозної небезпеки, що загрожуватиме одеситам чи екосистемі одеського регіону, «Вуличний Фронт» залишає за собою право відновити діяльність, мобілізувати особовий склад і діяти на власний розсуд адекватно ситуації в інтересах Української Нації!».

Подписывайтесь на наш Telegram-канал

Флаг Украины

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Мотор Сич» возобновляет авиаперелеты Одесса-Киев

Observan

В парке Горького скульптор превратил пни в арт-объекты

Observan

Возле Дюковского парка легковушка сбила человека и врезалась в трамвай

Observan