Цацки-пецки

В Украине выздоровел первый заболевший коронавирусом мужчина (видео)

Черновчанин полностью здоров и его выписывают из больницы.

Житель Черновцов, у которого в начале марта диагностировали коронавирус, полностью здоров.

Об этом сообщил президент Владимир Зеленский.

Мужчине сделали повторный тест на Covid-19 и он второй раз оказался отрицательным. Сегодня черновчанина выписывают из больницы и он возвращается домой.

Традиційно розповідаю про нашу протидію поширенню коронавірусу. Найперше – ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав негативний результат. А отже – можемо констатувати офіційно: в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу!Також ми отримали першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології Національної академії наук України. Я дякую нашим вченим, нашим фахівцям за те, що в короткі терміни змогли це зробити. Іще хочу сказати, що в найближчі 48 годин очікуємо прибуття в Україну з Китаю: • 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;• 10 апаратів штучної вентиляції легень;• 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;• 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;• 400 тис. експрес-тестів; • 10 тис. літрів дезінфекційної рідини. Ми зробимо все, щоб забезпечити засобами індивідуального захисту, експрес-тестами, дезінфекторами кожного громадянина України. Кожного з вас. Тепер щодо наших громадян за кордоном. За останні п’ять днів ми повернули понад 50 тисяч українських громадян. На сьогодні заплановано 42 авіарейси, які доставлять ще вісім тисяч українців. Усім українцям, які продовжують залишатися вдома, я хочу подякувати за свідомість та почуття відповідальності. Залишаючись вдома, ви допомагаєте непоширенню вірусу, не піддаєте ризику ні себе, ні оточуючих.

Gepostet von Володимир Зеленський am Freitag, 20. März 2020

Напомним, что первый случай заболевания коронавирусом был подтвержден в начале марта у жителя Черновцов, который вернулся из Италии. На сегодняшний день в Украине 26 официально зарегистрированных случаев коронавируса. Три из них с летальным исходом.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Спасательно-поисковая операция на Троицкой продолжается

Observan

На Паустовского протестовали водители 168 маршрутки

Observan

Одесская теннисистка проиграла 785 ракетке мира

Observan