Бардак

Артилерія, камери для дронів та зимове спорядження: чим зараз допомагає Канада

Канада, за інформацією міністра оборони Аніти Ананд, погодила на урядовому рівні нову програму військової допомоги Україні. Про це повідомили під час зустрічі у штаб-квартирі НАТО.

Зокрема, Канада погодила прохання України та надасть артилерію стандартного калібру НАТО 155 мм. Кількість і тип гармат не називаються. Сподіваємось, це стане неприємним сюрпризом для росіян.

Інший пакет допомоги має загальну вартість до 30 мільйонів доларів. Це 500 тисяч комплектів зимового спорядження українським солдатам — шапки, рукавички, чоботи, парки на суму в 15 мільйонів доларів. Крім того, ще стільки ж витратять на закупівлю камер для дронів.

Як зазначила Аніта Ананд, це продовження вже початої допомоги, яка буде тривати і надалі. "У сфері зв'язку та супутникового зв'язку ми поставимо Україні на два мільйони доларів сервіс чотирьох супутників в партнерстві з Telesat (канадський супутниковий оператор. — Ред.) Це дасть Україні змогу ефективно підтримувати зв'язки з європейськими та північноамериканськими партнерами", — додала очільниця оборонного відомства Канади

Канада вже поставила Україні понад 50 камер для дронів канадського виробництва, і продовжуватиме це робити. Ананд запевнила, що нова партія допомоги надійде в Україну вже найближчими тижнями.

"У сфері зв'язку та супутникового зв'язку ми поставимо Україні на два мільйони доларів сервіс чотирьох супутників в партнерстві з Telesat (канадський супутниковий оператор. — Ред.) Це дасть Україні змогу ефективно підтримувати зв'язки з європейськими та північноамериканськими партнерами", — додала очільниця оборонного відомства Канади.

Деталі у нашому відеоогляді оперативної інформації за 12 жовтня.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ренийский горсовет окончательно декоммунизировал названия улиц в городе и сёлах громады

Observan

В правительстве предлагают сделать проезд по дорогам для тяжелых грузовиков платным

Observan

В октябре одесские фонтаны отключат на зимний сезон

Observan