Бардак

Більшість населення Болгарії не в змозі покрити щоденні витрати

Через високий рівень інфляції населення Болгарії не в змозі платити за своїми щоденними рахунками. Згідно з дослідженням Національного статистичного інституту Болгарії, 75% болгар зазнають труднощів із покриттям щоденних витрат, передає БНР.

13% опитаних заявили, що практично зводять кінці з кінцями і лише 3% населення Болгарії легко покривають свої витрати.

Понад 70% болгар зазначили, що за останній рік їхні прибутки залишилися без змін. Близько 8% опитаних заявили про зниження доходів через втрату роботи або банкрутство бізнесу, в якому вони працювали.

19% населення Болгарії покращило своє фінансове становище. Значна частина цієї категорії збільшила доходи завдяки індексації місячних зарплат або підвищення соціальної допомоги.

Новини Болгарії: До парламенту Болгарії можуть пройти вісім партій та коаліцій

Зазначимо, що за підсумками 2021 року Індекс людського розвитку Болгарії знизився до 0,795. Таким чином, Болгарія посіла 68-е місце серед 191 країн світу. Серед країн-членів Європейського Союзу Болгарія виявилася єдиною, яка не увійшла до групи найвищих країн світу. Індекс людського розвитку 2021 року, представлений Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Автомобили без глушителей в Киеве могут конфисковывать на спецплощадку

Observan

В Одессе планируют собирать по два трамвая в месяц и запустить электробус по Балковской

Observan

В Белгороде-Днестровском отметили День спорта (ФОТО)

Observan