Бардак

Болгарія, Румунія та Україна об’єднують зусилля по туристичному розвитку Болградського району

Делегація Болградської територіальної громади взяла активну участь у роботі бізнес-форуму, присвяченому темі спільних рішень та ідей щодо розвитку туризму, якій відбувся у Республіці Болгарія, повідомляє кореспондент «Топора».

Під час форуму, якій пройшов у рамках проєкту «Розвиток та просування спільної спадщини», більше як 120 його учасників, які представляли країни-учасниці проєкту (Болгарію, Румунію та Україну), обговорювали спільні шаги щодо розвитку співпраці.

Під час Форуму була презентована спільна стратегія розвитку туризму партнерів проєкту, орієнтована на 2021-2027 роки, яка ґрунтується на аналізі сильних і слабких сторін, можливостей та ризиків для розвитку туризму у транскордонному регіоні.

 

Спікери відзначили, що головна стратегічна ціль, яку ставлять перед собою учасники – зробити до 2027 року транскордонний регіон Генерал Тошево (Болгарія) – Мурфатлар (Румунія) – Болград (Україна) розвиненим туристичним напрямком. Планується, що це надасть нові можливості для розвитку альтернативного туризму та відпочинку, які успішно урізноманітнять економічний імідж регіону та будуть сприяти покращенню якості життя місцевих громад.

Підкреслювалося, що проєкт «Розвиток та просування спільної спадщини» об’єднав три країни та відкрив для них нові можливості розвитку туризму.

Додамо, що учасниками Форуму стали підприємці, туристичні оператори, журналісти, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій трьох країн – партнерів.

В рамках Форуму підприємці, крафтові виробники, представники туристичних локацій Бессарабії, учасники проєкту «Дорога вина та смаку Української Бессарабії», презентували свої туристичні продукти.

Відзначимо, що учасники Форуму впевнені, що завдяки Міжнародному проєкту будуть не лише відновлені культурні пам’ятки в містах Генерал Тошево, Мурфатлар та Болград, але й налагодяться міцні економічні відносини між учасниками.

Наші друзі в Болгарії та Румунії чекають, щоб Україна якнайшвидше перемогла, настав мир, та ми разом змогли рухатися за планом стратегії розвитку туризму та реалізувати інші проєкти.

Фото з соцмереж

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Один з російських кораблів притягнули у Севастополь на буксирі пошкодженим (ВІДЕО)

Observan

В Украине снизился объём производства сахара

Observan

В Одесской области изъяли браконьерский улов и передали батальону ТрО

Observan