Бардак

Болгарія відмовилася надавати важке озброєння для України

Виконувач обов'язків міністра оборони Болгарії Дімітар Стоянов 29 вересня заявив, що виступає проти надання Україні важкого озброєння. Про це Стоянов заявив журналістам каналу BNR перед засіданням Ради безпеки Болгарії.

В.о. голови болгарського Міноборони запитали про підсумки зустрічі із послом України Віталієм Москаленком, яка 27 вересня. Тоді посол України передав другий офіційний запит від України до уряду Болгарії щодо допомоги зброєю.

"Моя відповідь була короткою і чіткою на питання про озброєння, вимагалося важке озброєння, а не легке озброєння або боєприпаси. Я не можу дати важке озброєння, поки я міністр, і поки не зміниться рішення парламенту", — сказав Стоянов.

Очікується, що під час засідання Радбезу, який очолює виконувач обов'язків прем'єр-міністра Голоб Донєв, обговорюватимуться наслідки анексії Росією українських територій для Болгарії.

У травні 2022 р. парламент Болгарії ухвалив рішення про ремонт української військової техніки на оборонних підприємствах, проте про надання озброєння та боєприпасів не йдеться.

Потім посол України в Болгарії Віталій Москаленко направив до МЗС Болгарії офіційну ноту з проханням про постачання зброї – насамперед гаубиць та ракетних систем радянського зразка. Болгарський уряд відповів відмовою.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

По соседству с Одесской областью: приграничные уезды Румынии накрыла АЧС

Observan

Антон Киссе обсудил с жителями населенных пунктов Саратского района

Observan

Ренийский горсовет решил спасти европейский проект оповещения населения о чрезвычайных ситуациях

Observan