Бардак

Болгарська спецслужба зізналася в присутності російського впливу в Болгарії

Росія намагається безпосередньо впливати на внутрішньополітичну ситуацію в Болгарії через афілійовані мас-медіа та агентів впливу. Про це йдеться у доповіді Національного агентства безпеки Болгарії для тимчасового уряду.

«Росія намагається безпосередньо впливати на розвиток процесів у сфері енергетики та на проведення виборів, а її пропагандою займаються окремі ЗМІ та низка організацій», – повідомляє БНР.

Болгарська спецслужба стверджує, що Росія створила шпигунську мережу, яка також стежить за модернізацією болгарської армії.

Діяльність частини кремлівських агентів, які виконували шпигунські завдання на користь Кремля і підтримували регулярні контакти з росіянами, пов’язаними з російськими спецслужбами, припинено Національним агентством безпеки.

Читайте також: Болгарія відмовилась ділитися з Росією таємною інформацією

Нагадаємо, у червні 2022 року керівництвом Болгарії ухвалено рішення про висилку 70 російських дипломатів. Їх викрили у діяльності, не сумісній із статусом дипломата. У відповідь Росія пригрозила розірвати дипломатичні відносини з Болгарією, висунувши ультиматум, але в Софії не пішли на поводу росіян. Внаслідок загрози залишилися лише загрозами.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Супрун рассказала украинцам, как работает система здравоохранения Франции

Observan

В Болградском лесничестве прокомментировали вырубку деревьев в Табаках

Observan

В Болграде определили место для возможной обсервации

Observan