Бардак

Болград прощається із загиблим Героєм

Сьогодні в Болграді проводжають в останню путь морського піхотинця старшого сержанта Віталія Шрубковського. Як повідомляє кореспондент «Топора», десантник загинув в боях на півдні України.

44-річний захисник України загинув 7 жовтня у бою з російськими загарбниками, звільняючи Херсонську область від окупантів.

Віталій народився 31 березня 1978 року у смт Летичів Хмельницької області. 1998 року був призваний на строкову військову службу у 1 аеромобільну дивізію Збройних Сил України (м. Болград). У вільний від виконання військових обов’язків час десантник був одним з учасників вокально-інструментального ансамблю 45 аеромобільної бригади. Пісні колективу (авторства ще одного учасника ансамблю Валерія Попи (Бесарабського) співали десантники всієї України.

Згодом  Віталій став військовослужбовцем за контрактом, проходив службу в 45 аеромобільній бригаді, 79 окремій десантно-штурмовій бригаді, частинах морської піхоти. Віталій Шрубковський брав участь в операції з підтримки миру у складі багатонаціональних сил IFOR, міжнародних миротворчих місіях ООН в Сьєрра-Леоне та Ліберії.

Починаючи з 2014 року старший сержант Віталій Шрубковський виконував завдання щодо захисту нашої держави на різних напрямках. У цьому місяці він прийняв свій останній бій.

Поховають Героя у Болграді, де живе його родина, з військовими почестями.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В одном из микрорайонов Белгорода-Днестровского улучшили водоснабжение

Observan

Депутаты Болградского района приняли обращение по ремонту дорог

Observan

В Одесской ОГА проверят финотчетность управления физкультуры и спорта

Observan