Бардак

Болградські морпіхи отримали допомогу з Болгарії

Повний мікроавтобус допомоги для військовослужбовців 88 окремого батальйону морської піхоти, які виконують бойові завдання по відбиттю російської агресії, передали сьогодні військовим гості з Республіки Болгарія, повідомляє кореспондент «Топора».

Різноманітні крупи та макаронні вироби, олію, консерви, цукор, шкарпетки, теплі шапки, а також медикаменти придбав та привіз захисникам України лідер партії «Зелений рух», яка входить до коаліції «Демократична Болгарія», Владислав Панєв.

Представник медичної служби частини відзначила, що антисептики, протизапальні ліки, знеболювальні, перев’язувальні матеріали, які передали військовим болгарські друзі, допоможуть зберегти здоров’я нашим захисникам.

Болгарський політик та його помічники подякували українським військовим за їх героїчну боротьбу по захисту Незалежності та демократичних цінностей. Також під час спілкування були обговорені варіанти надання необхідної допомоги у подальшому.

Додамо, що доставка та передача допомоги відбулася за сприяння членів громадської організації «Св. Кирил та Мефодій», народного депутата України Антона Кіссе, його команди та Обласного центру болгарської культури (Болград).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Вино болградских производителей вошло в десятку лучших

Observan

Одесу і Одеську область росіяни тричі атакували дронами (ВІДЕО)

Observan

В центре Одессы будут только коммунальные паркоместа

Observan