Бардак

Частина Одеси залишається без води

Вчора під час блекауту в Одесі повністю припинилося на кілька годин водопостачання — не працювали насосні станції одеського водопроводу, який належить компанії "Інфоксводоканал". Цей водопровод забезпечує водою міста Одеса, Південний, Чорноморськ та значну частину приміських населених пунктів колишнього Овідіопольського району.

Вже увечері 23 листопада водопостачання почали відновлювати. В Одесі спочатку з'явилася вода у Примороскому, Київському та Малиновському районах. Згодом, до ранку, подали воду у житловий масив Котовського в Суворовському районі.

Однак, на ранок 24 листопада в Одесі залишаються без води район "Застава", а також населені пункти Міжлимання — села Латівка, Протопопівка, Гідропорт, Августовка та інші.

"Наразі через відсутність електроенергії на деяких насосних станціях без води залишаються споживачі мікрорайону "Застава", Міжлимання. У Суворівському районі водопостачання відновлено. Працюємо безперебійно спільно з енергетиками для якнайшвидшого відновлення послуг. Просимо споживачів зберігати спокій та завжди у домівках мати певний запас питної води, адже у країні війна." — йдеться в повідомленні "Інфоксводоканалу".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На месте парка «Дружбы» в Одессе вырастут две 26-этажные «свечки»

Observan

В Одессе открыли выставку военной миниатюры

Observan

За сутки в Украине выявлены 2836 случаев коронавируса, в Одесской области — 222

Observan