Бардак

Через Одеську область в Молдову намагалися перевезти літак

Легкомоторний літак CESSNA перевозив на вантажівці громадянин України на причепі вантажівки через пункт пропуску "Старокозаче",  повідомляє Одеська митниця.

"Українські митники у Старокозачому (Одеська область) виявили невеликий літак CESSNA 182R під час здійснення митних формальностей. З’ясувалося, що літак було ввезено під зобов’язання про зворотне вивезення у термін, який сплив 3 місяці тому.

При цьому заяви про продовження строку тимчасового ввезення, що передбачено законодавством, до митниці не надходило. Одеськими митниками за фактом перевищення строку тимчасового ввезення повітряного судна складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 6 статті 481 Митного кодексу України", – йдеться у повідомленні.

Санкція статті передбачає штраф у розмірі 170 000 грн або конфіскацію предмету правопорушення. Літак тимчасово вилучено. Справу буде скеровано до суду, який вирішить подальшу долю повітряного судна.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Питание школьников Килийской ОТГ становится качественно новым

Observan

В Одесі обмежують рух електротранспорту

Observan

Операция по спасению воробушка: одесский националист с помощью автокрана вернул птенца в гнездо (видео)

Observan