Бардак

Деталі ракетного удару по Одеській області: звідки стріляли (ВІДЕО)

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів подробиці сьогоднішньої ранкової атаки курортного селища Затока в Одеській області. Підсумовуючи його слова, ця атака здійснювалася силами 3 винищувачів Су30 або Су35 та 10 стратегічних бомбардувальників Ту22М3. Спочатку були винищувачі. потім бомбардувальники.

Винищувачі, які завдали удару по Одеській області, стартували з одного з аеродрому Ахтубінськ біля однойменного міста у Астраханській області росії. Ракети вони випустили над Чорним морем. "За нашою інформацією, те, що сталося сьогодні рано-вранці, спочатку було завдано ударів літаками Су-35 або Су-30 з акваторії Чорного моря. Базування літаків — аеродром Ахтубінськ. Близько півп'ятої були трьома цими літаками завдані удари ракетами Х-59, вилетіло 5 ракет переважно до Одеської області, район Затоки та інші місця", — сказав Юрій Ігнат на брифінгу.

Другого удару завдали бомбардувальники з аеродрому Шайківка у Калузькій області росії: "Вже в районі 5 години ранку, за півгодини одразу ж 10 літаків Ту-22М3, це далекі бомбардувальники, район їх базування — на півночі від України, аеродром Шайківка, Росія. Вони перелетіли в акваторію Чорного моря, і звідти також завдали 8 ударів ракетами Х-22. Переважно теж по Одеській області, району Затоки, де знаходиться всім відомий міст", — підкреслив Юрій Ігнат.

Внаслідок цього удару постаждав один чоловік. декілька приватних будинків у Затоці були зруйновані або пошкоджені.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области СБУ блокировала незаконный оборот военных средств поражения

Observan

В Арцизе начали стерилизовать бродячих собак

Observan

Одесская больница получила медоборудование от города-побратима Регенсбург

Observan