Бардак

Для того, щоб провести в Одесі виставку «Експо-2030», створили урядовий координаційний комітет

Раніше Україна подала заявку на участь у відборі, запропонувавши обрати Одесу містом проведення всесвітньої виставки "Експо-2030" з темою "Відродження. Технології. Майбутнє" (Reneissance. Technology. Future).

За рішенням Уряду, Координаційний комітет очолює Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України. Також до його складу входять заступник Міністра економіки – Торговий представник України, заступники профільних міністерств та заступник голови Одеської ОДА. За згодою можуть бути залучені представники зацікавлених підприємств, установ та організацій.

Всесвітня виставка "Експо" — це міжнародна виставка, яка є символом індустріалізації та відкритим майданчиком для демонстрації технічних і технологічних досягнень. Її проводять кожні п’ять років. Участь у Експо-2020, що пройшла у Дубаї, взяли 192 країни, а відвідали близько 20 мільйонів людей за півроку. Кожна із держав-учасниць будує власним коштом свій павільйон, у якому демонструє унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, економічний та науково-технічний потенціал.

У 2021 році Україна брала участь у виставці «Експо-2030» у місті Дубаї вперше з власним павільйоном. За час проведення виставки український павільйон відвідали понад 1 мільйон осіб та близько 120 іноземних делегацій.

"Експо — це важливий індикатор привабливості для потенційних інвесторів на рівні з Олімпіадою або Чемпіонатом світу з футболу. Адже на момент Всесвітньої виставки місто і країна стають світовим центром інновацій, привертають увагу багатьох компаній з усього світу. Маючи такий індикатор привабливості, відновлювати місто після війни значно легше, ніж якби його не було. На будівництво інфраструктури під Expo, від моменту голосування за країну-переможця, у Одеси є майже вісім років. Враховуючи сучасні технології цього часу більше, ніж достатньо", — зазначив директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОВА Роман Григоришин.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Белгороде-Днестровском железнодорожный переезд всё-таки будет

Observan

В Измаиле отметили День Независимости

Observan

В приложении “Дія” появилось украинское телевидение

Observan