Бардак

До Дунайських портів України зайшла рекордна кількість суден

27 серпня у напрямку українських дунайських портів через гирло Бистре та румунський канал Суліна пройшли 11 суден загальною місткістю 45 тис тонн. У Мінінфраструктурі України заявили про рекордний показник з початку повномасштабного вторгнення російських військ до країни.

Зокрема, у напрямку портів Ізмаїл, Рені та Усть-Дунайський порт через гирло Бистре судового ходу річки Дунай – Чорне море пройшло 7 суден, а через румунський канал Суліна – 4.

«З березня нам уже вдалось перевезти через Дунайські порти понад 4 млн тонн зерна — на даний момент це більше, ніж усіма іншими видами транспорту. Динаміка збільшення — суттєва. Якщо в березні наші порти обробляли на експорт тільки 16,5 тис. тонн агропродукції, то вже в липні показник склав майже 1,4 млн тонн», – уточнили в міністерстві.

У Мінінфраструктури України впевнені, що за умови системних інвестицій та виконання програм модернізації портів на Дунаї існує можливість збільшити їх потужності до 25 млн тонн вантажів на рік.

«До речі, вже стартував спільний проект Міністерства інфраструктури та ЄБРР щодо дослідження експортної логістики у Бессарабії. За два місяці ми отримаємо пропозиції для планування державних, державно-приватних та приватних інвестицій, міжнародних проєктів та проєктів за кошти міжнародних фінансових організацій», – заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Нагадаємо, з початку липня гирло Бистре суднового ходу річки Дунай – Чорне море стало доступним для проходу суден, що перевозять агропродукцію, завдяки звільненню Збройними силами України острова Зміїний.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе в пятиэтажке тушили квартиру и эвакуировали жителей

Observan

В Одессе установлен памятник каменоломам

Observan

В Одесской ОГА назвали районы, где ввели карантин

Observan