Бардак

Дунайське пароплавство відновило перевезення до Сербії

В Українському Дунайськму пароплавстві повідомили, що з Ізмаїлу на Середній Дунай відправився перший баржевий караван УДП до порту Смередево у Сербії. "Сьогодні зранку з Ізмаїлу вийшов у рейс теплохід "Капітан Жидков". Порт призначення — Смедерево. У складі каравану — 5 барж із вантажем аглоруди та котунів. Розрахунковий час прибуття до порту призначення — 10-12 діб в залежності від гідронавігаційної обстановки на Дунаї", — йдеться в повідомленні від 20 жовтн.

Зазначається, що лінія запущена в рамках діючого великого контракту (у який було внесено зміни щодо ціни та ще деяких пунктів) з доставки української залізорудної сировини для металургійного виробництва в Сербії. 

"Наш партнер — велика компанія, співробітництво з якою забезпечує УДП стабільне завантаження флоту роботою. Завдяки проєкту наше підприємство, крім отримання привабливих комерційних умов, впроваджує більш якісне управління флотом, довгострокове рейсове планування та формування інфраструктури з обслуговування флоту на Середньому Дунаї", — додали в УДП.

Також пароплавство отримує додаткові можливості щодо перевезення вантажів у зворотний бік.

Повідомляється, що повернення на Середній Дунай супроводжується технічною модернізацією суден. "Встановлюються системи контролю витрат палива, відеоспостереження, оналайн-диспетчеризації. Екіпажі пройшли перевірку знань та підтвердили свою кваліфікацію", — підсумували в Українському Дунайськму пароплавстві.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Російські ракети порушили кордони Молдови (ВІДЕО)

Observan

В Саратском районе открываются пункты обогрева

Observan

В Белгород-Днестровском районе поймали двух мародеров

Observan