Бардак

Дунайські порти Одеської області збільшили перевалку вантажів у майже 4 рази (ВІДЕО)

Напередодні Одеську область та її дунайські порти Рені та Ізмаїл відвідав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр інфраструктури Олександр Кубраков. За підсумками цього Кубраков зазначив, що порти на Дунаї починаючи з березня 2022 р. у 3,7 рази збільшили обсяги перевалки вантажів. При цьому лише в червні було перевантажено більш як 1,4 млн. тон вантажів.

У нашому відео — судноплавство на Дунаї.

Міністр нагадав, що блокада морських портів України росією вже поставила під загрозу сотні мільйонів життів. Аби не допустити голоду у світі та допомогти українським аграріям експортувати продукцію, частково переорієнтувували логістику на річкові порти

"Результати цієї роботи уже очевидні: вантажоперевалка усіх груп товарів у дунайських портах з березня зросла в 3,7 раза — до 1,4 млн т у червні. Паралельно розвиваємо допоміжну залізничну інфраструктуру для збільшення експортного потенціалу портів", — наголосив Олександр Кубраков.

Окрім того, для залучення європейських інвестицій у розвиток дунайських портів триває робота з ЄС щодо включення української частини Дунаю до Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T)

"Також завдяки звільненню острову Зміїний Збройними силами України, ми змогли відкрити гирле Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море для заходу та виходу суден, які перевозять агропродукцію", — зауважив посадовець.

Проте міністр вважає, що експортних потужностей дунайських портів, залізничного та автотранспорту недостатньо для повноцінної заміни морських портів. Тож пріоритетом команди президента лишається розблокування морських портів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Украине создадут агентство по развитию туризма — Новости Одессы — Правда за Одессу

Observan

В Болграде прошел показ национальной одежды (ФОТО)

Observan

Когда и где состоится бой Ломаченко — Лопес?

Observan