Бардак

Екс-президенту Молдови продовжили термін домашнього арешту

В Молдові столичний суд продовжив термін домашнього арешту колишнього президента країни Ігоря Додона на 20 діб. Прокурори незадоволені рішенням, оскільки суд не врахував їх пропозиції щодо терміну продовження превентивного заходу та накладення кількох заборон.

Як повідомляють молдавські ЗМІ, адвокати Додона наполягали, що будь-які превентивні заходи щодо колишнього голови Молдови мають бути виключені.

Нагадаємо, Ігоря Додона затримали 24 травня після обшуків у нього вдома та у низці офісів. Його підозрюють у пасивній корупції, ухваленні його партією ПСРМ фінансування від злочинної організації, у державній зраді та незаконному збагаченні. Як превентивний захід суд помістив його під домашній арешт, оскільки правоохоронні органи стверджували про намір Додона залишити країну.

У 2020 році в Молдові розгорівся скандал через відео зустрічі, що з’явилося в Інтернет, в ті часи лідера ПСРМ Ігоря Додона з швидким молдавським олігархом Владом Плахотнюком, проти якого виступали соціалісти. На відео видно, як Додону передають кульок, в якому, ймовірно, були гроші.

Читайте також: Скандал в Молдові: екс-президент Додон розстрілював звірів в загоні (відео, 18+)

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Турист упал со стены Аккерманской крепости

Observan

Украина из-за войны потеряла более 20% железнодорожной сети

Observan

Украинские пограничники будут открывать огонь по нарушителям границы

Observan