Бардак

Ердоган сказав, що «не хотів» обстрілу росіянами Одеси (ВІДЕО)

У своєму інтерв'ю інформагентству TRT президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган висловився, зокрема, і щодо теми підписаних у Стабулі 22 липня домовленостей про відновлення судноплавства з Одеси, яку відразу після підписання порушила росія — здійснивши 23 липня ракетний обстріл Одеси.

За словами Ердогана, весь попередній переговорний процес між Україною, росією, ООН за посередництва Туреччини "був дуже делікатним".

Окрім того, Ердоган заявив, що не хотів і не планував такого швидкого порушення домовленостей. "Ми можемо бачити, наскільки є чутливим цей процес ще й щодо нападу на одеський порт у суботу, на жаль, ми не хотіли цього, але це сталося", — підкреслив президент Туреччини.

Однак, Ердоган сподівається, що, врешті-решт, укладені домовленості почнуть працювати, а каравани торгівельних суден, керовані зі Стамбулу, розпочнуть рух до Одеси. "Ми очікуємо, що всі захищатимуть свої підписи та діятимуть відповідно до своїх обов'язків, і просимо всіх уникати дій, що суперечать букві та духу досягнутої угоди", — підкреслив Ердоган.

Відновлення експорту українського зерна розпочнеться з порту “Чорноморськ”. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков. До речі, 24 липня, незважаючи на ракетні удари росіян по Одесі, в Адміністрації морських портів України вже анонсували підготовку портів Одеса, Чорноморськ та Южний до відновлення роботи.

На відео — аналіз укладених 22 липня у Стамбулі домовленостей про відновлення судноплавства з портів "Великої Одеси".

Втім, менше ніж через добу росіяни завдали ракетного удару по порту Одеси

На відео — аналіз перших політичних наслідків ракетного удару по Одеському порту.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Расстрелял автомобиль с полицейским: ищут жителя Великой Михайловки (фото)

Observan

Многотысячный концерт Натальи Могилевской в Аккерманской крепости (фоторепортаж)

Observan

В Одессе традиционно проведут парад троллейбусов

Observan