Бардак

Флот росії загрожує Одесі трьома ракетними кораблями (ВІДЕО)

Сьогодні. 30 серпня росіяни тримають у Чорному морі три ракетних кораблі у складі свого оперативного з'єднання. Їх загальний можливий залп налічує до 24 крилатих ракет "Калібр". Всього ж росіяни вивели у море 13 бойових одиниць.

До Севастополя повернулися підводний човен та фрегат "Адмирал Эссен". Але у море вийшов фрегат "Адмирал Макаров" та ще один з ракетних корветів.

Ось зафіксовані на основі супутникових знімків позиції корвету проекту 22160, який патрулював 29 серпня зовнішній рейд Севастополя та фрегата "Адмирал Макаров" біля причалів у Севастополі перед виходом у море. Біля Севастополю росіяни патрулюють пляжі з вертольотів на дуже малій висоті, при цьому у кадр 29 серпня потрапив і корвет типу 22160.

Цікаво, що за останні дні росіяни витратили не менш як 10 крилатих ракет "Калібр" на ураження хибних цілей — наприклад, дерев'яних макетів пускових ракетних установок HIMARS.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Белгороде-Днестровском решили подавать тепло на уровне цен прошлого года

Observan

За сутки в Одесской области от COVID-19 умерли 27 человек

Observan

На Приморском бульваре в Одессе установили символ 2021 года

Observan