Бардак

Гвардійці Ізмаїльщини відзначили річницю заснування військової частини

День створення військової частини нещодавно відзначила одна із військових частин Національної гвардії України в Одеській області. Захід відбувся на базі Обласного центру національних культур.

Офіційна частина розпочалася з вручення грамот за сумлінне несення служби особовому складу військової частини. Персональні привітання за підписом голови Ізмаїльської військової адміністрації Родіона Абашева отримала низка гвардійців.

Після цього для військовослужбовців організували святковий концерт. Вокальні привітання пролунали від солістів народної вокальної студії «Креатив», Діани Суровкіної, Асі Некрахи, Євгенії та Сергія Нейчевих, Феодори Куртєвої, Володимира Соміна, Богдани Чилік.

«Це дуже приємно, коли нам роблять подарунки такого плану. Немає нічого кращого за такі речі. У манері виконання, у співі відчувається безмежна підтримка. Це для нас дуже важливо» – зазначили військовослужбовці.

Завершилась концертна програма спільним виконанням пісні «Ми з України».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Украине «минировали» 15 избирательных участков

Observan

В Арцизе наблюдается «гидрологическая засуха» (фотофакт)

Observan

В Одесской области появился огромный железный тапок

Observan