Бардак

Як рашисти обстрілювали Сергіївку (ВІДЕО)

Пошуково-рятувальні роботи та розбір завалів зруйнованої дев'ятиповерхівки та будівлі бази відпочинку у Сергіївці на Одещині закінчили Слідчі підрозділи провели 30 оглядів місць події. На місці виявили понад 500 уламків ракет, вилучили близько 50 відеозаписів із камер відеоспостереження.

У рамках кримінального провадження призначили комплексні вибухотехнічні, судово-медичні, будівельно-технічні та інші експертизи. Як і очікувалося, на місці не знайшли жодного об'єкта військової інфраструктури, техніки та місць постійного чи тимчасового розташування військовослужбовців. Досудове розслідування продовжується. Правоохоронці збирають докази для притягнення до відповідальності РФ.

Нагадаємо, внаслідок удару відразу загинув 21 мирний житель та 39 людей отримали поранення. Понад 100 людей залишилися без місця проживання та змушені шукати притулку. А вже сьогодні померла у лікарні ще одна жінка, таким чином загинуло вже 22 людини.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Арцизе открылась фотовыставка о грозных буднях украинских воинов

Observan

В селах Кубейской ОТГ назначили старост

Observan

Жителей Болградского района призывают защититься от коронавируса

Observan