Бардак

Як російські окупанти ремонтують Кримський міст (ФОТО, ВІДЕО)

Вже є свіжі космічні знімки та фото і відео з самого мосту. Тут працює плавучий кран та будівельна техніка — поки що розбирають ті конструкції, що обвалилися. Як це відбувається — у нашому відеосюжеті. Фото — у галереї внизу сторінки.

Ми можемо помітити, що на його автомобільній частині пошкоджені або обвалилися зовсім навіть не два, а три прольоти, плюс ще один між ними явно непридатний до використання. А на знімках, зроблених безпосередньо на мосту, можна побачити, як вціліла автомобільна частина прольотів поруч з обваленими — також деформовані. Що це значить? Що вони скоро теж рухнуть.

І тому вантажні автомобілі та автобуси перевозять на паромах. По тій частині мосту, що залишилася — пропускають лише легкові машини.

На залізничній частині мосту діє лише одна колія з двох, на другій зараз стоять ремонтні дрезини — відразу 4 штуки. Ось відео, де показано, як окупанти за допомогою кранів прибирають обгорілі залізничні цистерни. А тут ми бачимо, як від пожежі та вибуху зовсім деформувалися залізничні колії. Так, самі колії можна відновити досить оперативно. Але наскільки пошкоджена залізнична частина мосту — ми поки що не знаємо, та зможемо згодом зробити висновки на основі аналізу руху потягів.

Нагадаємо, Кримський міст вибухнув вранці 8 жовтня в момент, коли по ньому проходив у напрямку Криму залізничний потяг з цистернами з паливом. Вибухнула, скоріш за все, "начинена" вибухівкою вантажівка. ВІд вибуху зруйновані повністю три прольоти автомобільної частини мосту — полоса у бік Криму.

Потім з вечора 8 жовтня окупанти частково відновили рух по мосту. Потяги йдуть лише по одній колії з двох. А автомобільна частина використовується у реверсивному режимі лише для легкових машин.

Дивіться також огляд оперативної ситуації за 13 жовтня в Одеській області, на Кримському мосту, на фронтах та у сфері зовнішньої політики.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Черноморск: уличные агитаторы заплатят за нарушения при политической рекламе

Observan

Президентский указ о роспуске Верховной Рады обжаловали в суде

Observan

Одесса: на проспекте Небесной сотни дебоширы побили полицейских

Observan