Бардак

Як школярі Ізмаїла навчатимуться в умовах війни

В Ізмаїлі 26 серпня в облаштованому укритті гімназії № 10 відбулася виїзна робоча нарада керівництва міста з директорами шкіл, на якій було оголошено остаточне рішення щодо формату шкільного навчання з 1 вересня.

В умовах широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України виконавчі органи Ізмаїльської міськради проводили низку заходів щодо підготовки бомбосховищ до навчального процесу. Головне завдання міської влади та відділу освіти – створення максимально безпечних та комфортних умов для дітей.

Як стало відомо, з 1 вересня навчання учнів перших класів буде організовано очно та позмінно, завдяки об’єднанню шкіл, зазначив мер.

У гімназії № 10 у першу зміну навчатимуться першокласники гімназій № 10, 11, 16 та Українського ліцею (всього 11 класів), у другу зміну – перші класи гімназій № 3, 8, 14 (всього 5 класів).

У гімназії № 9 у першу зміну підуть першокласники гімназій № 9 (5 класів), а в другу зміну перші класи гімназії № 2 та початкової школи № 4 (9 класів).

У свою чергу, для учнів 2-4 класів у вересні навчання проходитиме в режимі онлайн. Після закінчення ремонтних робіт у сховищах діти зможуть перейти на очне навчання, яке теж буде позмінним та організоване на базі 7-ми шкіл з обладнаними укриттями.

Щодо учнів 5-11 класів – вони навчатимуться дистанційно до особливого розпорядження.

Урочисті лінійки 1 вересня відбудуться виключно для першокласників – у школах, на базі їх фактичного місцезнаходження.

Читайте також: В Ізмаїлі відкрився Центр розвитку та інтеграції для ВПО

Зазначимо, всього в Ізмаїлі функціонує 13 закладів середньої освіти, з них 7 мають найпростіші укриття, в яких ще тривають роботи з облаштування. Щоб збільшити кількість укриттів до 60%, а кількість школярів, що займаються очно – до 80%, також планується облаштування укриття в «Укртелекомі», що знаходиться на відстані 100 м від Ізмаїльської гімназії № 2.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесса: на Николаевской дороге «скорая» сбила пешехода (фото)

Observan

Яхтсмены Белгорода-Днестровского заняли призовые места на Кубке Чёрного моря 2020

Observan

Ренийский горсовет: каждый второй депутат ни разу не заявлял о конфликте интересов

Observan